Obchod hodnotím veľmi výborne, veci sú krásne, kvalitné.
03/11/2022
Antónia .
krásny obchodík s ešte krajšími vecičkami,čo srdce pohladia
27/11/2018
Tatiana K.
objednala som už viackrát a vždy som bola spokojná. ani dnes to nieje inak. adventný venček je nádherný na živo je 100krát krajší ako na foto.
Komunikácie s pani Monikou je na 1* dodanie bez problémov a rýchle vždy prišlo všetko v poriadnu. A hlavne aj po rokoch to drží/pridám par foto/Ďakujem teším sa na ďalšie novinky a ďalší nákup
Rýchle doručenie. Adventny veniec je nádherný aj kvalita vyrobku zodpovedá cene. Som nadmieru spokojná a určite to nebude môj posledný nákup z tejto stránky.